29. Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě.

Pátek a sobotu jsme strávili v Havlíčkově Brodě a užili jsme si krásnou akci plnou knih, milých lidí, nových zážitků a překvapujících momentů.Pátek byl šrumec, kniha Hodinky šla na odbyt dvakrát rychleji než v Plzni a my se těšili, co přinese sobota. Ta sice přinesla míň prodaných knih, ale mnohem víc nás obohatila. Dostali jsme nabídku na spolupráci na nahrávku audioknihy. Pán, který nás oslovil není v tomto oboru nováček jako my, takže nám jeho zájem, nabídka a pochvala, jak do toho jdeme srdcem a naplno, vzala na chvíli vítr z plachet v nejpozitivnějším slova smyslu. V mé hlavě se rozjela úžasná představa, že „ožijí“ hlasy Samuela a Patricie, a budou zas o kousek blíž lidským srdcím. Zatím je vše pouze v těch představách, ale třeba do roka a do dne. Uvidíme. 😊


Odpoledne jsem si šla poslechnout besedující Viktorii Hanišovou a poté Lenku Pastorčákovou. Lenka je tisková mluvčí Zoologické zahrady v Praze a bývalá mluvčí Jiřího Drahoše a také je spisovatelka a představovala svou půl roku novou knihu Žárlivka. Velmi mě potěšilo, když Lenka na konci veletrhu přišla k našemu stánku a pochválila naše celkové pojetí a propagaci projektu. Kromě toho, že je Lenka profesně velmi bohatá osoba, která dělá své projekty na 200% je zároveň milá, přátelská, upřímná a nápomocná. Z jejích slov podpory jsem nabuzená a odhodlaná s knihou Hodinky jít naplno dál.


Děkuji! Tisíckrát děkuji za zkušenosti, kontakty, názory a podporu. Děkuji za vás, za čtenáře, za důvěru a milé recenze. Pokud máte knihu přečtenou, budu vděčná za každý názor ať už veřejně na databázi knih, nebo soukromě na našem webu pod ukázkou knihy.

0 zobrazení

Kniha HODINKY

Veronika Jonešová

IČ: 08235996

Nové Lesy 79

54401  Dvůr Králové nad Labem

Královéhradecký kraj

Česká republika

 

info@knihahodinky.cz

www.knihahodinky.cz

tel.: 776 621 907

Přijímáme platební karty:

O vše okolo grafiky, tvorby webu, sazby knihy, obchodu
a marketingu se stará firma WBE

logo_wbe_hodinky.png
  • White Facebook Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon

MENU

 Úvod 

 E-shop