29. Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě.

Pátek a sobotu jsme strávili v Havlíčkově Brodě a užili jsme si krásnou akci plnou knih, milých lidí, nových zážitků a překvapujících momentů.Pátek byl šrumec, kniha Hodinky šla na odbyt dvakrát rychleji než v Plzni a my se těšili, co přinese sobota. Ta sice přinesla míň prodaných knih, ale mnohem víc nás obohatila. Dostali jsme nabídku na spolupráci na nahrávku audioknihy. Pán, který nás oslovil není v tomto oboru nováček jako my, takže nám jeho zájem, nabídka a pochvala, jak do toho jdeme srdcem a naplno, vzala na chvíli vítr z plachet v nejpozitivnějším slova smyslu. V mé hlavě se rozjela úžasná představa, že „ožijí“ hlasy Samuela a Patricie, a budou zas o kousek blíž lidským srdcím. Zatím je vše pouze v těch představách, ale třeba do roka a do dne. Uvidíme. 😊


Odpoledne jsem si šla poslechnout besedující Viktorii Hanišovou a poté Lenku Pastorčákovou. Lenka je tisková mluvčí Zoologické zahrady v Praze a bývalá mluvčí Jiřího Drahoše a také je spisovatelka a představovala svou půl roku novou knihu Žárlivka. Velmi mě potěšilo, když Lenka na konci veletrhu přišla k našemu stánku a pochválila naše celkové pojetí a propagaci projektu. Kromě toho, že je Lenka profesně velmi bohatá osoba, která dělá své projekty na 200% je zároveň milá, přátelská, upřímná a nápomocná. Z jejích slov podpory jsem nabuzená a odhodlaná s knihou Hodinky jít naplno dál.


Děkuji! Tisíckrát děkuji za zkušenosti, kontakty, názory a podporu. Děkuji za vás, za čtenáře, za důvěru a milé recenze. Pokud máte knihu přečtenou, budu vděčná za každý názor ať už veřejně na databázi knih, nebo soukromě na našem webu pod ukázkou knihy.

80 zobrazení

Kniha HODINKY

Veronika Jonešová

IČ: 08235996

Nové Lesy 79

54401  Dvůr Králové nad Labem

Královéhradecký kraj

Česká republika

 

info@knihahodinky.cz

www.knihahodinky.cz

tel.: 776 621 907

Přijímáme platební karty:

O vše okolo grafiky, tvorby webu, sazby knihy, obchodu
a marketingu se stará firma WBE

logo_wbe_hodinky.png
  • White Facebook Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon

MENU

 Úvod 

 E-shop