Na co se můžete těšit v listopadu

S přicházejícím předposledním letošním měsícem, společně s klesajícími teplotami a ranní námrazou, nás stále víc hřeje u srdce, jak se naší knížce daří. Rádi bychom vás informovali o akcích, které nás v listopadu čekají, o jedné staré novince a možná přidáme na konec článku trošku toho sentimentu, který se nám společně s popadanými listy plete pod nohy.


Jako první v pořadí hlásíme, že máme připravený nový dárkový box k prodeji! Sláva hurá! Boxy jsme prodávali jako jednu z odměn na Hithitu a naše představa o nich opět dostala nafackováno realitou, a my museli překopat celý koncept výroby krabic, jejich výplň a další detaily. Obsah ale zůstává stejný. Knížka a víno z Moravy. Z prostého důvodu – milujeme knihy a víno. Ušetřím vás dlouhého povídání o vzniku a výrobě, technologiích, cenách, nesplněných slibech a ekologii, ALE čeho vás neušetřím je výsledek:

Je to krásné, voňavé po dřevu, nové knize a víně. Ke koupi budou poprvé na křtu a detaily celého produktu budou brzo zveřejněny. (V červenci jsme sice byli na Moravě, ale záhadou nám zůstává, kam se všechno víno podělo? :D Takže krajem příštího týdne vyrážíme na lov znovu, ať jsme připravení na křest.)


Další informací je, že v úterý mám narozeniny, a protože mi největší radost dělá a udělá, když je pozitivní zájem o knížku, tak vám dám na ten den slevu úměrnou mému čerstvému věku – 25 %.


O týden později, tedy ve středu 13. listopadu, se v knihovně Slavoj od 18:00 koná již stokrát zmiňovaný křest knihy. Mám velikou radost, že se chystá mnohem víc lidí, než jsme předpokládali. Že nás přijedou podpořit kamarádi uprostřed pracovního týdne z Prahy, další si seženou hlídání pro děti, někdo si přehodil směnu a všechny tyhle velké maličkosti jsou pro nás velice cenné. Tady se projevuje ten slíbený sentiment, který bude s blížícími Vánoci gradovat. Tak jen na závěr, děkuji všem, kdo čtou, píšou, inspirují mě a dodávají mi odvahu!

34 zobrazení

Kniha HODINKY

Veronika Jonešová

IČ: 08235996

Nové Lesy 79

54401  Dvůr Králové nad Labem

Královéhradecký kraj

Česká republika

 

info@knihahodinky.cz

www.knihahodinky.cz

tel.: 776 621 907

Přijímáme platební karty:

O vše okolo grafiky, tvorby webu, sazby knihy, obchodu
a marketingu se stará firma WBE

logo_wbe_hodinky.png
  • White Facebook Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon

MENU

 Úvod 

 E-shop