Svět knihy 2019 a poděkování mini-partnerům knihy.

Víkend krásného babího léta jsme strávili v Plzni na Světu knihy. Akce to byla tuze vychvalovaná a my se tam s naší žhavou novinkou hrdě nahrnuli. Stánkový prodej je záležitost, z které si odnesete nejednu zkušenost a v našem případě tomu nebylo jinak. Lidé se trousili sice v mnohem menším počtu, než jsme čekali, ale i těch pár knihomolských duší, které nás na konci slepé uličky našly, nám udělaly obrovskou radost.


Když jsem prodala svou první knihu byla jsem zaskočená celou situací, že někdo ve skutečnosti projevil zájem o mé dílko. Když po mně paní chtěla dokonce do knihy podpis, klepala se mi ruka víc než při podpisu svatební smlouvy. S většinou prodaných knížek napříč dnem jsme se ale rozpovídali a pak už zvesela okukujícím zákazníkům povídali náš příběh o tom, jak kniha Hodinky vlastně vznikla. Lidé se nám smáli, kroutili hlavami, knížku prolistovávali, očmuchávali a ve většině případů s ní i odešli. Dvě paní se dokonce vrátily, aby si koupily knihu podruhé! V celém obřím industriálním labyrintu, kde se veletrh konal, se ony vrátily pro Hodinky. Byla jsem nadšená a bezprostředně ze mě vypadlo: „Jako fakt chcete ještě jednu?“ Mé nadšení a vlastně nepochopení celé situace vygradovalo, když se se mnou jedna milá paní chtěla vyfotit, připadala jsem si zcela nepatřičně a taky trošku jako celebrita. :DKdyby ze mě po skončení trhu někdo extrahoval pocity a rozložil je na papír, řekl by, že jsem blázen. Tolik emocí. Tolik lásky, radosti, vděčnosti, zároveň strachu z lidských náhledů, očí, názorů, mlčenlivého pozorování. Tolik dojetí, když lidi knihu chválili, když se jim Hodinky líbily.


Abych se dlouze nepatlala v sentimentu, kterému nahrává jak moje aktuální naladění, tak přicházející podzim, ráda bych poděkovala zas a znova všem přispěvatelům na Hithitu, protože kdyby nebylo vás, kniha by nejspíš nikdy nevznikla.


Veliké poděkování patří Mini – partnerům knihy Hodinky. Slibuju, že vám neudělám ostudu a budu se snažit, aby se knížka dostala mezi čtenáře, kteří ji budou milovat!


Děkuji vám!


Péťo, Petře a Terezko Kubizňákovi.

Petro a Rudo Sukovi.

Věro a Karle Fialovi.

Jane Jarolíme.

Markétko Hrachová.

Marcelo Hrachová.

Radko a Milane Jonešovi.

Aničko Šolcová.

Andrejko Špatenková.

Lindo Merhulíková.

76 zobrazení

Kniha HODINKY

Veronika Jonešová

IČ: 08235996

Nové Lesy 79

54401  Dvůr Králové nad Labem

Královéhradecký kraj

Česká republika

 

info@knihahodinky.cz

www.knihahodinky.cz

tel.: 776 621 907

Přijímáme platební karty:

O vše okolo grafiky, tvorby webu, sazby knihy, obchodu
a marketingu se stará firma WBE

logo_wbe_hodinky.png
  • White Facebook Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon

MENU

 Úvod 

 E-shop